جشنواره ی زمستانی آسیاتک
سرویس یلدا >> سرعت : 4 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 15 گیگ (4 تا 10 صبح 60 درصد تخفیف) / دوره : 15 ماه / قیمت : 35,000 تومان ، قیمت خرید ویژه از وبسایت گیل تک : 25,000 تومان
حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای
نهایت سرعت ممکن در دانلود از وبسایت های داخلی و سرورهای ایران ، ارتباط کاربران آسیاتک با یکدیگر در شبکه های اجتماعی ، ارتباط تصویری و...
جشنواره پاییزی آسیاتک ، هر گیگ 1,000 تومان
سرویس آ مثل آسیاتک >> سرعت : 2 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 60 گیگ (2 تا 8 صبح 80 درصد تخفیف) / دوره : 12 ماه / قیمت : 60,000 تومان
تجربه سرعتی متفاوت
ارائه سرویس های متنوع با سرعت 2 / 4 / 6 / 10 / 12 مگابیت بر ثانیه ، همراه با بازه رایگان شبانه
جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال 93
آسیاتک دریافت کننده تنها تندیس چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت
سرویس های متنوع برای تمام نیازها
سرویس های متنوع برای نیاز گروه های مختلف کاربران ، کم مصرف ها ، دانلودرها ، گیمرها و...
تفاهم نامه کاهش قیمت اینترنت برای سرورهای داخلی | گیل تک - عاملیت رسمی آسیاتک
  • 01333752075
  • گیلان ، رشت ، نرسیده به میدان گیل ، کوچه پیام نور ، گیل آنلاین (دفتر مرکزی گیل تک)
گیل تک – عاملیت رسمی آسیاتک

تفاهم نامه کاهش قیمت اینترنت برای سرورهای داخلی

تفاهم نامه کاهش قیمت اینترنت برای سرورهای داخلی

تفاهم نامه کاهش قیمت اینترنت برای سرورهای داخلی

 

امضای تفاهم نامه ی اپراتورهای اینترنتی جهت کاهش هزینه محتوای داخلی / محتوای داخلی نیم بها می شود

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم کاهش تعرفه ترافیک داخلی برای کاربران نهایی با اشاره به اینکه این کاهش به اصلاح تعرفه‌ ی اینترنت که وزیر قول داده بود ارتباطی ندارد و آن موضوع در حال پیگیری است ، اعلام کرد که تعرفه تبادل ترافیک داخلی برای کاربران نهایی از ۳۶۰۰ تومان به ۱۸۰۰ تومان خواهد رسید.

محمد آذری جهرمی در مراسم امضای تفاهم‌ نامه‌ ی کاهش تعرفه ترافیک داخلی برای کاربران نهایی گفت : با راه اندازی ایکس آی پی تمایز بین شبکه‌ ی ملی اطلاعات و شبکه‌ ی اینترنت نمایان می‌ شود.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد : تا کنون شاهد ۵۰ درصد بهبود شاخص‌های کیفیت برای کاربران نهایی بوده‌ایم ، با اجرای این طرح معیارهای اقتصادی اصلاح و کاربران نهایی به استفاده از اطلاعات داخلی ترغیب می‌ شوند.

او افزود : همکنون قیمت ۶ پورت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه‌ای از ۱.۷ میلیارد به ۹ میلیون تومان رسیده است.

جهرمی توضیح داد : امروز به نمایندگی از همه فعالان حوزه ، سه شرکت آسیاتک ، شاتل و رایتل با تلوبیون و آپارت تفاهم کاهش قیمت می‌دهند. بر این اساس تعرفه تبادل ترافیک داخلی برای کاربران نهایی از ۳۶۰۰ تومان به ۱۸۰۰ تومان خواهد رسید.

در فاز نخست این طرح ۳ اپراتور برتر همکاری داشتند و پس از آن تمامی خدمات دهندگان ارتباطی از جمله اپراتورهای موبايل ، مخابرات ، بانكها و دانشگاهها نيز با فراهم كردم مقدمات فنی خود به اين طرح می پيوندند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد : بدین ترتیب و بر این اساس هر فردی که می‌خواهد ویدیو در تلگرام و دیگر پیام‌ رسان‌ها بگذارد ، می‌تواند از آپارات با قیمت کمتر استفاده کند.

جهرمی گفت : باید به سرعت بانک‌ها ، سازمان مالیاتی و خدمات سازمانی به شبکه‌ ی ملی اطلاعات بپیوندد.

به گفته‌ ی جهرمی، هفته دیگر مراکز تبادل داده در شیراز و تبریز افتتاح می‌شود.

در اجرای این طرح که با هدف کاهش تعرفه ترافیک داخلی در شبکه ملی اطلاعات آغاز شده است ، در فاز نخست شرکت ارتباطات زیرساخت با ۳ شرکت سرویس‌دهنده ارتباطی ؛ آسیاتک ، شاتل و رایتل و ۳ وبسایت سرویس دهنده ؛ آپارات ، فیلیمو و تله ویبیون تفاهم‌ نامه همکاری امضا کرد تا این شرکت‌ها ترافیک اطلاعات خود را از مسیر مرکز تبادل ترافیک داده زیرساخت (ان آی ایکس) انتقال دهند.

بر این اساس ، به دلیل رایگان شدن تعرفه انتقال ترافیک از طریق این مرکز تبادل داده ، تعرفه نهایی کاربران ۵۰ درصد به ازای هر گیگابایت مصرف کاهش پیدا خواهد کرد.

از آنجایی که عمده مصرف کاربران اینترنت مربوط به دانلود فیلم و صوت در شبکه‌های اجتماعی است ، اجرای این طرح می‌تواند هزینه بسیاری از مصرف کاربران را کاهش دهد.

 

گردآوری مطلب : گیل تک ، نماینده رسمی آسیاتک – ثبت نام و فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور – ۳۳۷۵۲۰۷۵-۰۱۳

فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور