جشنواره ی زمستانی آسیاتک
سرویس یلدا >> سرعت : 4 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 15 گیگ (4 تا 10 صبح 60 درصد تخفیف) / دوره : 15 ماه / قیمت : 35,000 تومان ، قیمت خرید ویژه از وبسایت گیل تک : 25,000 تومان
حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای
نهایت سرعت ممکن در دانلود از وبسایت های داخلی و سرورهای ایران ، ارتباط کاربران آسیاتک با یکدیگر در شبکه های اجتماعی ، ارتباط تصویری و...
جشنواره پاییزی آسیاتک ، هر گیگ 1,000 تومان
سرویس آ مثل آسیاتک >> سرعت : 2 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 60 گیگ (2 تا 8 صبح 80 درصد تخفیف) / دوره : 12 ماه / قیمت : 60,000 تومان
تجربه سرعتی متفاوت
ارائه سرویس های متنوع با سرعت 2 / 4 / 6 / 10 / 12 مگابیت بر ثانیه ، همراه با بازه رایگان شبانه
جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال 93
آسیاتک دریافت کننده تنها تندیس چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت
سرویس های متنوع برای تمام نیازها
سرویس های متنوع برای نیاز گروه های مختلف کاربران ، کم مصرف ها ، دانلودرها ، گیمرها و...
دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت | گیل تک - عاملیت رسمی آسیاتک
  • 01333752075
  • گیلان ، رشت ، نرسیده به میدان گیل ، کوچه پیام نور ، گیل آنلاین (دفتر مرکزی گیل تک)
گیل تک – عاملیت رسمی آسیاتک

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت

دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت

 

گیل تک موفق به دریافت درگاه (مستقیم) پرداخت اینترنتی بانک ملت شد

همانطور که در بخش معرفی سایت اشاره شده بود ، از مدتها پیش اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی کردیم ، اما پروسه دریافت نماد اعتماد الکترویکی که لازمه دریافت درگاه مستقیم بانکی و تاییدی بر معاملات فروشگاه های اینترنتی می باشد ، نیاز به انجام پروسه های پیچیده و وقت گیری دارد ، از همین رو تا پیش از این برای بخش فروش سایت از درگاه های غیر مستقیم شرکت های ارائه دهنده پرداخت آنلاین ، همچون "جهان پی" ، "پارس پال" و "پی لاین" و همچنین "پرداخت بانکی" استفاده می کردیم.

با توجه به اینکه در آخرین مراحل برای تایید بخش فروشگاه و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی هستیم ، با مساعدت شرکت به پرداخت ملت ، موفق به دریافت درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت شدیم و زین پس کاربران گیل تک اعم از ؛ متقاضیان دریافت اینترنت پرسرعت آسیاتک و عاملین فروش ، همچنین نمایندگان پنلی می توانند خرید های مربوطه را از فروشگاه سایت بدون پرداخت هیچ کارمزدی از طریق درگاه مستقیم بانک ملت انجام دهند.

 

 

لازم به ذکر است ، پرسه دریافت نماد اعتماد الکترونیکی آخرین مراحل را طی می کند و پس از دریافت این نماد در اطلاعیه ای جداگانه در بخش اخبار سایت اعلام خواهد شد.

وبسایت گیل تک ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و کلیه فعالیت های آن تحت نظارت مراجع قضایی از جمله کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه است و هیچگونه فعالیتی بر خلاف قوانین کشور در آن صورت نخواهد گرفت.

مجموعه گیل تک جزو نخستین وبسایت هایی می باشد که اقدام به ثبت در سامانه جدید وزارت ارشاد با عنوان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای دریافت لوگوی اعتماد این سازمان نموده و با تایید مدارک مربوطه همکنون منتظر اعطای نخستین دوره از این نشان و دریافت آن می باشد.

 

لازم به ذکر است فروشگاه هایی که تمایل به داشتن نمایندگی این شرکت جهت ارایه سرویس اینترنت پرسرعت به کاربران را دارند ، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط بخش همکاری با ما را مطالعه و یا با شماره تلفن زیر ، تماس حاصل نمایند.

علاقمندان و متقاضیان دریافت اینترنت پرسرعت ای دی اس ال ۲ پلاس آسیاتک در استان گیلان ، می توانند با ثبت نام آنلاین در وبسایت گیل تک و یا مراجعه به یکی از دفاتر فروش ما در سراسر استان ، سرویس مورد نظر خود را خریداری کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33752075-013 تماس حاصل نمایید.

 

 

گردآوری مطلب : گیل تک ، نماینده رسمی آسیاتک – ثبت نام و فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور – ۳۳۷۵۲۰۷۵-۰۱۳

فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور