جشنواره ی زمستانی آسیاتک
سرویس یلدا >> سرعت : 4 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 15 گیگ (4 تا 10 صبح 60 درصد تخفیف) / دوره : 15 ماه / قیمت : 35,000 تومان ، قیمت خرید ویژه از وبسایت گیل تک : 25,000 تومان
حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای
نهایت سرعت ممکن در دانلود از وبسایت های داخلی و سرورهای ایران ، ارتباط کاربران آسیاتک با یکدیگر در شبکه های اجتماعی ، ارتباط تصویری و...
جشنواره پاییزی آسیاتک ، هر گیگ 1,000 تومان
سرویس آ مثل آسیاتک >> سرعت : 2 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 60 گیگ (2 تا 8 صبح 80 درصد تخفیف) / دوره : 12 ماه / قیمت : 60,000 تومان
تجربه سرعتی متفاوت
ارائه سرویس های متنوع با سرعت 2 / 4 / 6 / 10 / 12 مگابیت بر ثانیه ، همراه با بازه رایگان شبانه
جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال 93
آسیاتک دریافت کننده تنها تندیس چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت
سرویس های متنوع برای تمام نیازها
سرویس های متنوع برای نیاز گروه های مختلف کاربران ، کم مصرف ها ، دانلودرها ، گیمرها و...
تنها تندیس جایزه ملی كیفیت سال 93 به آسیاتک اهدا شد | گیل تک - عاملیت رسمی آسیاتک
  • 01333752075
  • گیلان ، رشت ، نرسیده به میدان گیل ، کوچه پیام نور ، گیل آنلاین (دفتر مرکزی گیل تک)
گیل تک – عاملیت رسمی آسیاتک

تنها تندیس جایزه ملی كیفیت سال ۹۳ به آسیاتک اهدا شد

تنها تندیس جایزه ملی كیفیت سال ۹۳ به آسیاتک اهدا شد

تنها تندیس جایزه ملی كیفیت سال ۹۳ به آسیاتک اهدا شد

 

شرکت انتقال داده های آسیاتک برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت کشور به خاطر مدیریت کیفیت در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ای دی اس ال ۲ پلاس در سال جاری موفق به دریافت تنها تندیس چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک ، این تندیس به دنبال ارزیابی متقاضیان شركت در فرآیند چهارمین دوره جایزه ملی كیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بر اساس معیارهایی چون رهبری و مدیریت ، نتایج مشتری و مصرف كنندگان ، نتایج محیط زیست و جامعه ، فرآیندها ، منابع ، كاركنان و نتایج عملكردی از سوی ارزیابان متخصص به شركت انتقال داده های آسیاتک اهدا شد.

شرکت انتقال داده های آسیاتک برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت کشور از سال ۱۳۹۰ با حضور پی در پی در ارزیابی های جایزه ملی کیفیت در دوره اول موفق به دریافت لوح تقدیر نامه سطح اهتمام به کیفیت و در سال ۹۰ با تلاش های صورت گرفته در مدیریت کیفیت در ارائه اینترنت پرسرعت توانست تقدیرنامه دو ستاره اشتهار به کیفیت و در سال ۹۲ گواهينامه ۳ ستاره اشتهار به کیفیت در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت را از آن خود نمود.

در این مراسم مهندس خسروی معاون وزیر ارتباطات و دبیر شورای سیاست گذاری این جایزه با تاکید بر لزوم فرهنگ کیفی‌ نگری و جلب رضایت مشتری و مصرف‌کننده در خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان محور تکنولوژی ، گفت : یکی از دستاوردهای برگذاری این جایزه در سطح ملی به اشتراک گذاشتن تجربه‌ های موفق سازمان‌های فعال در این حوزه است.

وی با بیان اینکه رضایت مشتریان اصلی ترین عامل موفقیت و برخورداری از کیفیت در بنگاه های اقتصادی است ، افزود : برنامه‌ریزی منسجم برای برگزاری جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه و بین‌ الملل و تبدیل شدن جمهوری اسلامی به عنوان قطب اجرایی این جایزه در دستور کار است تا علاوه بر ایفای نقش محوری برای ایران در این حوزه زمینه ایجاد یادگیری متقابل نیز فراهم شود.

 

لازم به ذکر است ؛ جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جایزه ای است کشوری که بر اساس مدل بومی و ملی ارزیابی ایران جهت شناسایی واحدهای برتر در زمینه های ارتباطات فناوری اطلاعات آی تی سی و انتخاب برترین آن ها برگزار می شود.

این جایزه دارای سطوح گواهینامه اهتمام کیفیت ، تقدیرنامه اشتهار به کیفیت یک تا چهار ستاره و تندیس برنزین ، سیمین و زرین است که همه ساله برمبنای کیفیت محصول و بر اساس نتایج ارزیابی های علمی به شرکت ها ، بانک ها ، دانشگاه ها و سایر سازمان های عالی و مجاز دولتی و خصوصی و تعاونی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات اعطاء می گردد.

در اين دوره پس از ارزيابي هاي علمي صورت گرفته ۱۰ شركت موفق به دريافت گواهينامه اشتهار به كيفيت یک تا ستاره و شرکت موفق به دریافت گواهینامه اهتمام به کیفیت ، جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات شدند.

 

گردآوری مطلب : گیل تک ، نماینده رسمی آسیاتک – ثبت نام و فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور – ۳۳۷۵۲۰۷۵-۰۱۳

فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور