جشنواره ی زمستانی آسیاتک
سرویس یلدا >> سرعت : 4 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 15 گیگ (4 تا 10 صبح 60 درصد تخفیف) / دوره : 15 ماه / قیمت : 35,000 تومان ، قیمت خرید ویژه از وبسایت گیل تک : 25,000 تومان
حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای
نهایت سرعت ممکن در دانلود از وبسایت های داخلی و سرورهای ایران ، ارتباط کاربران آسیاتک با یکدیگر در شبکه های اجتماعی ، ارتباط تصویری و...
جشنواره پاییزی آسیاتک ، هر گیگ 1,000 تومان
سرویس آ مثل آسیاتک >> سرعت : 2 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 60 گیگ (2 تا 8 صبح 80 درصد تخفیف) / دوره : 12 ماه / قیمت : 60,000 تومان
تجربه سرعتی متفاوت
ارائه سرویس های متنوع با سرعت 2 / 4 / 6 / 10 / 12 مگابیت بر ثانیه ، همراه با بازه رایگان شبانه
جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال 93
آسیاتک دریافت کننده تنها تندیس چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت
سرویس های متنوع برای تمام نیازها
سرویس های متنوع برای نیاز گروه های مختلف کاربران ، کم مصرف ها ، دانلودرها ، گیمرها و...
ترافیک رایگان داخلی در ماه رمضان برای آسیاتکی ها | گیل تک - عاملیت رسمی آسیاتک
  • 01333752075
  • گیلان ، رشت ، نرسیده به میدان گیل ، کوچه پیام نور ، گیل آنلاین (دفتر مرکزی گیل تک)
گیل تک – عاملیت رسمی آسیاتک

ترافیک رایگان داخلی در ماه رمضان برای آسیاتکی ها

ترافیک رایگان داخلی در ماه رمضان برای آسیاتکی ها

ترافیک رایگان داخلی در ماه رمضان برای آسیاتکی ها

 

اجرای فاز نخست تفاهم نامه کاهش تعرفه ترافیک داخلی

شركت آسياتک به عنوان اولين و بزرگترين شركت در حوزه انتقال محتوای ايرانی به داخل كشور ، با حمايت مستمر شركت زيرساخت ، چند روز پیش با امضای تفاهم نامه ای با صاحبان محتوا ، شرايط مناسبی فراهم نمود تا مشترکین آسیاتک بتوانند در ماه مبارک رمضان ، از سایت های آپارات و تلویبیون با ۵۰  % تخفيف و از سایت فيليمو به صورت رايگان استفاده نمایند.

در این طرح که با هدف افزایش رضایتمندی مشترکین و پیرو اجرای فاز نخست تفاهم نامه کاهش تعرفه ترافیک داخلی انجام شده ، کاربران محترم خانواده بزرگ آسیاتک می توانند از تاریخ ۲۰ خرداد لغایت ۲۰ تیر ماه ۹۵ سایت های "زیارت امام علی" ، "زیارت امام رضا" و "فیلیمو" را کاملا رایگان و سایت های "تلویبیون" و "آپارات" را به صورت نیم بها مشاهده نمایند.

از آنجایی که عمده مصرف کاربران اینترنت مربوط به دانلود فایل های حجیم تصویری است ، اجرای این طرح می‌تواند ، ترافیک مصرفی مشترکین را تا حد بسیاری کاهش داده و در نتیجه منجر به کاهش هزینه نهایی اینترنت شود.

بنا به این گزارش ، ۱۹ خرداد و در جریان امضای تفاهم نامه ی اپراتورهای اینترنتی جهت کاهش هزینه محتوای داخلی که با حضور مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت انجام گرفت ، سه شرکت آسیاتک ، شاتل و رایتل به نمایندگی از تمامی فعالان حوزه حضور داشته و با امضای این تفاهم نامه ، گام های اولیه در جهت کاهش هزینه ی محتوای داخلی برداشته شد.

در فاز نخست این طرح ۳ اپراتور برتر همکاری داشتند و پس از آن تمامی خدمات دهندگان ارتباطی از جمله اپراتورهای موبايل ، مخابرات ، بانكها و دانشگاهها نيز با فراهم كردم مقدمات فنی خود به اين طرح می پيوندند.

کاربران گرامی آسیاتک جهت استفاده از این قابلیت ، می توانند وارد پنل کاربری شده و از طریق گزینه ی دانلود پلاس در منوی بالای صفحه ، این طرح را فعال نمایند ، جهت مشاهده آموزش اینجا کلیک کنید.

قابل ذکر است پس از پایان تاریخ فوق ، ترافیک مصرفی کاربران ، مطابق حالت عادی و تمام بها محاسبه خواهد شد.

این ویژگی فعلا برای مدتی محدود به صورت آزمایشی اعمال شده تا بازخورد آن مشاهده گردد ، پس از آن و اجرای فاز بعدی به صورت سراسری و کاملا هوشمند ، سایت های داخلی و محتوای دریافتی از این سایت ها طبقه بندی شده و در بازه های زمانی مختلف به صورت رایگان یا نیم بها بر روی پنل کاربری مشترکین آسیاتک محاسبه خواهد شد.

اجرای این طرح با هدف کاهش تعرفه ترافیک داخلی در شبکه ملی اطلاعات آغاز شده است ، در فاز نخست شرکت ارتباطات زیرساخت با ۳ شرکت سرویس‌دهنده ارتباطی ؛ آسیاتک ، شاتل و رایتل با وبسایت های فوق تفاهم‌ نامه همکاری امضا کرد تا این شرکت‌ ها ترافیک اطلاعات خود را از مسیر مرکز تبادل ترافیک داده زیرساخت (ان آی ایکس) انتقال دهند ، به زودی تمامی وب سایت های پربازدید داخلی وارد این طرح شده و ترافیک مصرفی در این سایت ها نسبت به محتوای میزبانی شده در خارج از کشور ، بسیار ارزان تر ارائه خواهد شد.

 

گردآوری مطلب : گیل تک ، نماینده رسمی آسیاتک – ثبت نام و فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور – ۳۳۷۵۲۰۷۵-۰۱۳

فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور