جشنواره ی زمستانی آسیاتک
سرویس یلدا >> سرعت : 4 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 15 گیگ (4 تا 10 صبح 60 درصد تخفیف) / دوره : 15 ماه / قیمت : 35,000 تومان ، قیمت خرید ویژه از وبسایت گیل تک : 25,000 تومان
حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای
نهایت سرعت ممکن در دانلود از وبسایت های داخلی و سرورهای ایران ، ارتباط کاربران آسیاتک با یکدیگر در شبکه های اجتماعی ، ارتباط تصویری و...
جشنواره پاییزی آسیاتک ، هر گیگ 1,000 تومان
سرویس آ مثل آسیاتک >> سرعت : 2 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 60 گیگ (2 تا 8 صبح 80 درصد تخفیف) / دوره : 12 ماه / قیمت : 60,000 تومان
تجربه سرعتی متفاوت
ارائه سرویس های متنوع با سرعت 2 / 4 / 6 / 10 / 12 مگابیت بر ثانیه ، همراه با بازه رایگان شبانه
جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال 93
آسیاتک دریافت کننده تنها تندیس چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت
سرویس های متنوع برای تمام نیازها
سرویس های متنوع برای نیاز گروه های مختلف کاربران ، کم مصرف ها ، دانلودرها ، گیمرها و...
بن تخفیف نمایندگان | گیل تک - عاملیت رسمی آسیاتک
  • 01333752075
  • گیلان ، رشت ، نرسیده به میدان گیل ، کوچه پیام نور ، گیل آنلاین (دفتر مرکزی گیل تک)
گیل تک – عاملیت رسمی آسیاتک

بن تخفیف نمایندگان

 

 

معرفی

آسیاتک در جهت افزایش درآمد و میل به ایجاد انگیزه بیشتر در نمایندگان برای فروش سرویس ، بن های تخفیفی در مناسبت های مختلف (بن های ماهیانه و بن های مناسبتی) در اختیار نمایندگان قرار می دهد و ما نیز در صورت درخواست نمایندگان پنلی و عاملین فروش این بن ها را به آنها ارائه می نماییم. ارزش این بن ها هر ماه متفاوت است و معمولا در مقادیر ۱۰ ، ۲۰ و 25 هزار تومان تعریف می شوند ، در حال حاضر بن تخفیف ۲۰ هزار تومانی موجود می باشد.

 با خرید این بن ها (در حال حاضر قیمت خرید هر بن ۲ تا ۱۲ هزار تومان ، بسته به تعداد خرید) از ما و استفاده از آن در زمان ثبت نام کاربر جدید تا سقف ۲۰ هزار تومان از هزینه سرویس کاسته خواهد شد و به عبارتی ۸ تا ۱۸ هزار تومان سود بیشتر برای فروش هر سرویس دریافت می نمایید ، برخلاف پورسانت فروش هر سرویس که فقط بر روی مبلغ خام سرویس ها اعمال می شود ، این بن ها بر روی هزینه ی رانژه ، نصب در محل و مالیات و به عبارت کلی بر روی کل هزینه سرویس اعمال خواهند شد ، لازم به ذکر است اعتبار این بن ها ۱ ماهه می باشد و مدت آن از زمان تعریف در سیستم آغاز خواهد شد ، در زمان خرید به مدت زمان باقی مانده برای استفاده توجه کنید.

با استفاده از این بن ها ، شما علاوه بر پورسانت پایه از فروش سرویس و مبلغ 10,355 تومان هزینه نصب در محل ، می توانید تا سقف ۱۸ هزار تومان نیز از فروش هر سرویس درآمد بیشتر کسب نمایید. توجه داشته باشید که با استفاده از این بن ها نهایتا ۲۰ هزار تومان از هزینه سرویس کاسته خواهد شد و در صورتی که هزینه کلی سرویس کمتر از این میزان باشد باقیمانده قابل استفاده نخواهد بود.

بن ها در بسته های ۱ تا ۳۲۰ عددی موجود می باشند و چنانچه بسته های تعداد بالا خریداری نمایید هزینه هر بن بین ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان محاسبه خواهد شد.

 

نحوه استفاده

نمایندگان پنلی گیل تک : می توانند بن تخفیف ۲۰ هزار تومانی را از طریق وبسایت ما (در حال حاضر قیمت خرید هر بن ۲ تا ۱۲ هزار تومان ، بسته به تعداد خرید) خریداری کرده و در زمان ثبت نام کاربر جدید در پنل خود وارد کنند ، لازم به ذکر است که هر بن فقط یک بار کارایی دارد و اعتبار آن پس از یک بار اعمال در سیستم باطل می شود.

عاملین فروش گیل تک : —

 

بررسی وضعیت بن تخفیف

با استفاده از لینک زیر و وارد کردن بن خریداری شده در آن ، می توانید از وضعیت بن تخفیف آگاه شوید.

تمامی بن های تخفیف آسیاتک ، اعم از ؛ بن تخفیف نمایندگی ، بن تخفیف مودم های دی لینک / تی پی لینک ، بن تخفیف سی دی های ویندوز ، سخت افزارهای کامپیوتری ، محصولات خاص و… از طریق لینک زیر قابل پیگیری هستند و با وارد کردن شماره سریال بن می توانید از نوع و مدت زمان استفاده آن آگاه شوید.

بدیهی است که بن های تخفیف نماینده با اعتبار کوتاه مدت در اختیار نمایندگان پنلی و عاملین فروش محترم قرار گرفته و در صورت عدم استفاده ، اعتبار آن ها منقضی شده و قابل استفاده نمی باشد ، همچنین توجه داشته باشید که در هنگام خرید مدت زمان باقیمانده برای استفاده از بن ها به شما اعلام می شود ، بنابراین هزینه پرداختی برای خرید بن ها به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد ، زیرا شرکت مبدا (آسیاتک) پس از درخواست ما پین کد ها را در سیستم تولید کرده و هزینه را برگشت نمی دهد.

در صورت دریافت بن تخفیف ، برای اطلاع از نوع بن و مدت زمان اعتبار آن اینجا کلیک کنید

 

چگونگی عملکرد

در نظر داشته باشید کاربری سرویسی به ارزش ۳۰,۰۰۰ تومان را برای ۱ ماه خریداری کرده ، هزینه ای که کاربر پرداخت می نماید عبارت است از هزینه سرویس ۳۰,۰۰۰ تومان + هزینه راه اندازی (رانژه خط) ۵,۰۰۰ تومان + ۹   % مالیات و عوارض که مجموعا برابر است با ۳۸,۱۵۰ تومان

نمایندگان پنلی یا عاملین فروش ، مبلغ نهایی را از کاربر دریافت کرده و بسته به نوع قرارداد خود ، پورسانت را کسر کرده (این کار توسط سیستم انجام و مبلغ به نماینده یا عامل فروش اعلام می شود) و برای راه اندازی سرویس باید مبلغ نهایی را پرداخت نمایند.

مبلغ سرویس ۳۰,۰۰۰ تومان با کسر ۱۰   % پورسانت نمایندگان پنلی برابر با ۲۷,۰۰۰ تومان می باشد که به همراه هزینه رانژه و ۹   % مالیات برابر می شود با ۳۴,۸۸۰ تومان

توجه داشته باشید که نماینده علاوه بر میزان پورسانت خود ، اختلاف مالیات مبلغ پرداختی کاربر و مبلغ پرداختی خود در سیستم را نیز دریافت می کند ، در این مثال پورسانت شما برابر است با ۳,۲۷۰ تومان

نماینده پنلی می تواند به جای پرداخت مستقیم مبلغ ۳۴,۸۸۰ تومان یک بن تخفیف ۲۰,۰۰۰ تومانی خریداری کرده و با اضافه کردن کد آن در سیستم و کسر ۲۰,۰۰۰ تومان از هزیه سرویس ، مابقی مبلغ را پرداخت نماید.

در این مثال نماینده با خرید یک بن به ارزش ۲۰ هزار تومان (در حال حاضر قیمت خرید هر بن ۲ تا ۱۲ هزار تومان ، بسته به تعداد خرید) و درج کد آن در هنگام ثبت نام سرویس ، مبلغ ۱۴,۸۸۰ تومان را پرداخت می نمایید و با استفاده از بن تخفیف درآمد خود را ۸ هزار تومان افزایش می دهید ، توجه داشته باشید که در خرید بن ها به تعداد بالا میزان درآمد از فروش هر سرویس تا ۱۸ هزار تومان افزایش می یابد.

 

جمع بندی

مبلغ نهایی پرداخت شده توسط کاربر برای خرید سرویس یک ماهه به ارزش ۳۰,۰۰۰ تومان به همراه هزینه رانژه و مالیات = 38,150 تومان

 

پورسانت نماینده پنلی برای فروش یک سرویس ۳۰,۰۰۰ تومانی = ۳,۲۷۰ تومان

پورسانت نماینده پنلی برای فروش یک سرویس ۳۰,۰۰۰ تومانی + بن تخفیف (بسته به تعداد خرید بن ها بین ۲ تا ۱۲ هزار تومان) = بین ۱۱,۲۷۰ تا 18,270 تومان

 

در مثال بالا فقط هزینه خرید سرویس ذکر شده ، در صورت درخواست کاربر مبنی بر نصب در محل ، هزینه ۱۰,۳۵۵ تومان توسط نماینده یا عامل فروش اخذ می گردد.

این میزان درآمد برای فروش یک سرویس یک ماهه بوده ، در فروش سرویس های چند ماهه به ازای هر ماه پورسانت دریافت می نمایید.

علاوه بر این در نمایندگی پنلی با تمدید یا ارتقا سرویس کاربر ، حتی خرید ترافیک اضافه یا آی پی اختصاصی مجدد ۱۰   % پورسانت دریافت و به حساب مجازی اکانت نماینده افزوده می شود.

 

 

در هنگام خرید بن های تخفیف ، به مدت زمان باقیمانده برای استفاده از آن ها دقت نمایید ، اعتبار این بن ها ۱ ماهه می باشد ، مدت زمان تعدادی از بسته ها (بسته های معمولی) از زمان تعریف در سیستم و مدت زمان تعدادی دیگر از بسته ها (بسته های اختصاصی) از زمان خرید توسط نماینده آغاز می شود.

برای اطلاع از تعداد بن های باقیمانده ی این ماه ، هزینه و میزان تخفیف آن ها و علل خصوص مدت زمان باقیمانده از اعتبار آن ها ، بر روی تصویر مربوط به نوع نمایندگی خود کلیک نمایید :

 

                                        

 

برای حفظ امنیت بیشتر ، دسترسی به این بخش نیازمند کلمه عبور می باشد ، نمایندگان پنلی و عاملین فروش می توانند با ارسال تیکت و یا تماس با بخش پشتیبانی ما ، کلمه ی عبور را دریافت نمایند.

فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور