جشنواره ی زمستانی آسیاتک
سرویس یلدا >> سرعت : 4 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 15 گیگ (4 تا 10 صبح 60 درصد تخفیف) / دوره : 15 ماه / قیمت : 35,000 تومان ، قیمت خرید ویژه از وبسایت گیل تک : 25,000 تومان
حذف محدودیت سرعت در ارتباطات درون شبکه ای
نهایت سرعت ممکن در دانلود از وبسایت های داخلی و سرورهای ایران ، ارتباط کاربران آسیاتک با یکدیگر در شبکه های اجتماعی ، ارتباط تصویری و...
جشنواره پاییزی آسیاتک ، هر گیگ 1,000 تومان
سرویس آ مثل آسیاتک >> سرعت : 2 مگابیت (درون شبکه 12 مگابیت) / ترافیک : 60 گیگ (2 تا 8 صبح 80 درصد تخفیف) / دوره : 12 ماه / قیمت : 60,000 تومان
تجربه سرعتی متفاوت
ارائه سرویس های متنوع با سرعت 2 / 4 / 6 / 10 / 12 مگابیت بر ثانیه ، همراه با بازه رایگان شبانه
جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال 93
آسیاتک دریافت کننده تنها تندیس چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت
سرویس های متنوع برای تمام نیازها
سرویس های متنوع برای نیاز گروه های مختلف کاربران ، کم مصرف ها ، دانلودرها ، گیمرها و...
آشنایی با فناوری ADSL ، DSL و +ADSL2 | گیل تک - عاملیت رسمی آسیاتک
 • 01333752075
 • گیلان ، رشت ، نرسیده به میدان گیل ، کوچه پیام نور ، گیل آنلاین (دفتر مرکزی گیل تک)
گیل تک – عاملیت رسمی آسیاتک

آشنایی با فناوری ADSL ، DSL و +ADSL2

آشنایی با فناوری ADSL ، DSL و +ADSL2

آشنایی با فناوری ADSL ، DSL و +ADSL2

 

آشنایی با فناوری دی اس ال

با گسترش كاربرد اينترنت در سراسر جهان و نفوذ ابزارهای ارتباط با اينترنت به تمام بخش‌ های زندگی بشری ، امكانات و فناوری های استفاده از اينترنت و ابزارهای آن نيز به شكل چشم‌ گيری در حال تغيير و تحول است و روزانه ابزارهای جديدی برای استفاده كارآمدتر و سريع‌ تر از اينترنت به عنوان بستری برای استفاده از آخرين فناوری های روز به كاربران ارايه مي‌شود. شايد بتوان يكي از دلايل اين مسئله را تاثير استفاده از اينترنت به عنوان ابزاری برای رشد و توسعه كشورها دانست.

به همين خاطر است كه ميزان استفاده از اينترنت توسط افراد يك جامعه به عنوان شاخصي برای ميزان رشد و پيشرفت كشورها در نظر گرفته مي‌شود و هر چه ميزان استفاده از اينترنت توسط افراد و سازمان‌های يك كشور بيشتر باشد ، آن كشور توسعه‌ يافته‌ تر خواهد بود. چه آن كه ، دسترسی سريع به اطلاعات به عنوان كليدی ترين عامل در عصر حاضر هميشه مورد توجه افراد ، سازمان‌ها و موسسات بوده است.

بر اين اساس ، استفاده از ابزارهای كارآمد برای اتصال به اينترنت و بهره‌ گيری از امكانات اينترنت برای دسترسی بسيار سريع به آخرين اطلاعات و دانش روز ، امری بسيار ضروری است. استفاده از فناوری ای دی اس ال كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی و در اختيار كابران قرار گرفته است ، می تواند به خوبی پاسخگوی نيازهای ياد شده باشد و سهولت دسترسی مداوم به اينترنت را برای كاربران با سرعت قابل ملاحظه‌ ای فراهم سازد.

ای دی اس ال یکی از محبوب ترین تکنولوژی های پهن باند در جهان است که بیش از ۳۰ میلیون مشترک را طی ۱۲ ماه تا پایان بهار سال ۲۰۰۴ به کاربران اینترنت افزوده و تعداد بهره مندان جهانی را به ۷۸ میلیون در کل رساند. این رشد در مشترکین دی اس ال بیش از دو برابر دیگر روش های متكی بر پهنای باند بوده است. تکنولوژی دی اس ال یکی از انواع انتقال پرسرعت داده است که جهت دسترسی به اینترنت و همینطور پخش ویدئویی مطرح گردید. این تکنولوژی با استفاده از خطوط تلفن معمولی شما را قادر میسازد تا با امکانات از پیش موجود ، از تکنولوژی جدید استفاده کنید. نوع دیگر همین تکنولوژی ای دی اس ال است که یکی از انواع تکنولوژی دی اس ال محسوب میگردد. برای راه اندازی یک سیستم دی اس ال سیستمهای سخت افزاری ویژه (دی اس ال ای ام) باید در پستهای مراکز مخابراتی نصب گردند. پس از نصب این سیستمها و با استفاده از کابل های تلفن ، سرویس قابل راه اندازی میشود ، بدین لحاظ از نظر هزینه برای دولت و مصرف کننده بسیار قابل قبول است ، زیرا هزینه کابل کشی مجدد به هیچ یک از طرفین تحمیل نمی شود. مصرف کننده این سرویس تنها به یک مودم ای دی اس ال احتیاج دارد.

ای دی اس ال فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی و در اختيار كاربران اداری شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار گرفته است. با بهره گيری از اين فناوری كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اينترنت متصل شوند.

در توضيح اين فناوری و استفاده دو منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوری استفاده از فضای خالی سيم های مسی تلفن است. بدين ترتيب كه سيم مسي تلفن  همانند لوله است كه هنگام استفاده از تلفن برای مكالمه های صوتی ، تنها قسمت اندكی از فضای آن به كار گرفته و مشغول می شود ، بدين صورت به سادگی می توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها بهره گرفت.
در توضيح آن بايد گفت كاربران نيازی به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده ای ندارند و تنها با يك مودم ای دی اس ال و يك تفكيك كننده (اسپلیتر) می توانند به سادگی به اين فناوری دست پيدا كنند. جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسهای گفته شده از هم تفكيك گردد. براي اين منظور از اسپيليتر استفاده ميگردد.

ای دی اس ال در واقع نوعی از دی اس ال ها می باشد كه ارتباط يا همان فركانس های قابل دسترسی نامتقارن بوده و سرعت دريافت داده ها به مراتب بيشتر از ارسال آنها خواهد بود و از آنجا كه سيگنال بر روی كابل های تلفن معمولی مسافت زيادی را نمي توانند طي كنند ، ای دی اس ال در فواصل اندك قابل استفاده است كه معمولا كمتر از ۵ كيلومتر می باشد.

در ای دی اس ال معمولی نرخ ارسال داده از ۱۲۸ كيلو بيت بر ثانيه آغاز شده و در فاصله ۱/۵ كيلومتر (۵۰۰۰ فوت) از دفتر مركزی يا پايانه اصلی ، تا ۸ مگابيت بر ثانيه افزايش می يابد. حداقل نرخ دريافت داده نيز ۶۴ كيلو بيت بر ثانيه می باشد كه معمولا به ۱۲۸ يا ۲۵۶ كيلو بيت بر ثانيه نيز می رسد.

گفتنی است كه در فناوری ای دی اس ال ۲ پلاس سرعت انتقال داده بالاتر از ای دی اس ال و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است. در اين روش سرعت دسترسی به اينترنت تا ۳ برابر بيشتر از روش ای دی اس ال می باشد. بدين منظور كه سرعت دانلود داده ها در ای دی اس ال برابر ۸ مگابیت بر ثانیه و در روش ای دی اس ال ۲ پلاس حداكثر ۲۵ مگابیت بر ثانیه يعنی بيش از ۳ برابر می باشد ، نكته ديگر در فناوری ای دی اس ال ۲ پلاس این است که امكان ارائه خدمات به مشتركين تا مسافت ۸ كيلومتر امكان پذير شده.

 

 

ویژگی های اینترنت پرسرعت :

 
 •  كاربری آسان و بی دردسر
 • دسترسی به اينترنت پرسرعت به صورت شبانه روزی
 • سرعت بالا و کیفیت مناسب
 • عدم اشغال خط تلفن و امكان استفاده همزمان از تلفن و اينترنت
 • (ارتباط پرسرعت (تا ۵۰۰ برابر بيشتر از سرویس دایل آپ دیجیتال ، در صورت فاصله کم با مراکز و اتصال با نهایت سرعت
 • امكان استفاده از ويديو كنفرانس
 • هزينه ثابت ماهانه
 • عدم نياز به کابل کشی جديد و بهره گيری از امکانات مخابراتی موجود
 • برقراری ارتباط پرسرعت با اينترنت برای بهره‌ گيری از امكانات ويديويی و صوتی در اينترنت و ويديو كنفرانس
 • توانایی ارایه سرویس‌ هایی مانند دولت الکترونیک ، پزشکی الکترونیک ، آموزش سمعی بصری ، شبکه اختصاصی ، مجازی و غیره
 • توانایی استفاده همزمان هر اتصال ای دی اس ال برای بیش از یک نفر
 • عدم نياز به شماره گيری و وارد كردن نام کاربری و رمز عبور
 • هزينه ای ارزان تر نسبت به سرویس وایرلس

 

علاقمندان و متقاضیان دریافت اینترنت پرسرعت ای دی اس ال ۲ پلاس آسیاتک در استان گیلان ، می توانند با ثبت نام آنلاین در وبسایت گیل تک و یا مراجعه به یکی از دفاتر فروش ما در سراسر استان ، سرویس مورد نظر خود را خریداری کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33752075-013 تماس حاصل نمایید.

 

ثبت نام و خرید آنلاین اینترنت پرسرعت آسیاتک در سراسر کشور

فهرست نمایندگی های فروش آسیاتک در سراسر استان گیلان 

 

گردآوری مطلب : گیل تک ، نماینده رسمی آسیاتک – ثبت نام و فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور – ۳۳۷۵۲۰۷۵-۰۱۳

فروش آنلاین اینترنت پرسرعت در سراسر کشور